Eesti Muinsuskaitse Seltsi juurde moodustati 2007. aasta alguses ümarlaud, mis tegeleb väljaspool Eestit asuvate kaasmaalaste haudade ja matmispaikade väljaselgitamise, säilitamise, tähistamise ja korrastamisega seotud probleemidega.
Ümarlaua töö üheks väljundiks on käesolev andmebaas, mis sisaldab teavet väljaspool Eestit maetud kaasmaalaste haudade kohta. Esmajärjekorras kuuluvad andmebaasi kandmisele Eesti riigi ja rahva jaoks olulise tähtsusega kultuuri- ja ühiskonnategelased. Kaasmaalasteks peetakse kõiki Eestist pärit või ennast Eestiga sidunud inimesi, sõltumata nende rahvusest: eestlaste kõrval baltisakslasi, rannarootslasi, venelasi, juute jt. Andmebaasi loomist on toetanud Kultuuriministeerium ja Euroopa Komisjoni Kodanike programm.

Eluloolisi andmeid on andmebaasis minimaalselt: sünni- ja surmadaatum ning isiku tegevusala(d). Võimalikult täpselt on antud haua asukoht: riik, linn, kalmistu, kvartal, rida, haua number. Kui on teada, siis on märgitud ka matmise aeg ja hauaplatsi omanik/valdaja. Lisatud on hauaplatsi ja hauatähise kirjeldus, samuti neist tehtud foto(d) ning asend kalmistuplaanil. Nende andmete järgi on võimalik teostada ka otsinguid andmebaasis.

Ettepanekute, täienduste, täpsustuste ja küsimustega palume pöörduda:
Eesti Muinsuskaitse Selts
Pikk 46
10133 Tallinn, ESTONIA
Telef: 372 641 2522
Fax: 372 641 1287
E-mail: helle@muinsuskaitse.ee

Reg. nr Haua nimetus Reg. kuupäev Riik Linn Matmise aeg
1 Kallas, Oskar Philipp VR III/1 29.05.2008 Soome Helsingi
2 Laidoner, Johan VR I/1 ja III/1, kindral 29.05.2008 Venemaa Vladimiri
3 Piip, Ants VR III/1, riigipea 29.05.2008 Venemaa Molotovi (Permi) oblast
4 Kukk, Juhan VR III/1, riigipea 29.05.2008 Venemaa Arhangelsk
5 Jaakson, Jüri VR III/1, riigipea 29.05.2008 Venemaa Sosva
6 Kalm, Hans VR I/1 ja II/3, kolonel, Soome vabatahtlike juht 29.05.2008 Soome Iyväskylä
7 Köstner, Nikolai VR III/1 29.05.2008 Egiptus Kairo
8 Larka, Andres VR I/1, kindralmajor 29.05.2008 Venemaa Malmõ?
9 Parts, Karl VR I/1, II/2 ja II/3, kolonel 29.05.2008 Venemaa Kirov
10 Pusta, Kaarel Robert VR III/1, välisminister 29.05.2008 Hispaania Almudena
11 Soots, Jaan VR I/1, kindralmajor 29.05.2008 Venemaa Molotovi (Permi) oblast
12 Borgelin, Richard Gustav VR I/2 ja II/3, kolonelleitnant, Taani vabatahtlike juht 29.05.2008 Taani Kalvehave
13 Buxhoeveden(Buxhoevden, Buxhöwden), Peter Eugen Arthur von, parun, VR I/2, kolonel 29.05.2008 Saksamaa Karlsruhe 30.10.1964
14 Heinze, Otto Emil Eduard VR I/2 ja II/3, kindralmajor 29.05.2008 Saksamaa Nürnberg
15 Jonson, Gustav VR II/2 ja I/3, kindralmajor 29.05.2008 Venemaa Tšeljabinsk
16 Lill, Paul Adolf VR I/2, kindralleitnant 10.06.2008 Venemaa Sverdlovsk
17 Mutt, Viktor VR I/2, kolonel 10.06.2008 Venemaa Kirov
18 Reek, Nikolai VR I/2, II/2 ja II/3, kindralleitnant 10.06.2008 Venemaa Solikamsk
19 Orasmaa (Roska), Johannes VR VR I/2 ja II/3, kindralmajor 10.06.2008 Venemaa Kirov
20 Soodla, Johannes VR II/2 ja II/3, kolonel 10.06.2008 Saksamaa Goslar
21 Weiss, Konstantin von VR I/2, kolonel 10.06.2008 Saksamaa Friedberg
22 Mäeste (Bergmann), Valdo (Valter) VR I/3, major 10.06.2008 Kanada Toronto
23 Ellandi (Eilandt), Julius VR II/3, major 10.06.2008 Kanada Toronto
24 Einer, Osvald August VR II/3, kapten 10.06.2008 Kanada Toronto
25 Erikson, August VR II/3, san.-leitnant 10.06.2008 Kanada Toronto
26 Reidak (Fromhold), Otto VR II/3 10.06.2008 Inglismaa Bradford
27 Gregor, Jaak VR I/3 10.06.2008 Austraalia Melbourne
28 Grossberger, Erich Nicolai VR I/3, kapten 10.06.2008 Saksamaa Mecklenburg
29 Hinno, Paul VR I/3, kolonelleitnant 10.06.2008 Rootsi Stockholm 02.10.1981
30 Holberg, Johan (Johann) VR II/3, kapten 10.06.2008 Kanada Toronto
31 Küün (Kühn), Edmund Oskar VR III/3 11.06.2008 Rootsi Stockholm 29.01.1955
32 Järvelaid (Jakobson), Aleksander VR II/3 11.06.2008 Rootsi Göteborg 07.02.1970
33 Kanep, Konstantin VR II/3, kolonel 11.06.2008 Rootsi Stockholm 15.04.1966
34 Karjel, Lembit VR II/3, major 11.06.2008 Kanada Toronto
35 Kimmel (Kümmel, Kämmel), Karl VR II/3 11.06.2008 Kanada Toronto
36 Kirotar, Elmar Juhan VR II/3, leitnant 11.06.2008 Rootsi Solna 31.10.1985
37 Kirs, August VR II/3 11.06.2008 Saksamaa Thüringen
38 Kaldamäe (Kommer), Valdik (Voldemar) VR I/3, leitnant 11.06.2008 Kanada Toronto
39 Koern, August VR II/3, leitnant 11.06.2008 Taani Kopenhaagen
40 Koot, Peeter Ernst VR II/3 11.06.2008 Kanada Toronto
41 Kruus, John (Hans) VR II/3, lipnik 11.06.2008 Kanada British Columbia 20.07.1950
42 Kull, August VR II/3 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. Y. Buffalo
43 Kuuskand (Kuuskmann), Jakob August VR II/3, leitnant 11.06.2008 Kanada Toronto
44 Lampson, Eduard VR II/3 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
45 Laretei, Heinrich VR II/3, kapten 11.06.2008 Rootsi Stockholm 08.05.1973
46 Leeman, Jaagup (Boris Jakob) VR II/3, major 11.06.2008 Kanada Toronto
47 Lell, Arnold VR I/3 11.06.2008 Austraalia Sydney
48 Lell, Nikolai VR II/3, kapten 11.06.2008 Kanada Toronto
49 Rünk (Ludvi), Rudolf Johannes VR II/3, kapten 11.06.2008 Rootsi Stockholm 11.09.1965
50 Maaniidi, August VR II/3, vanemleitnant 11.06.2008 Rootsi Stockholm 19.12.1963
51 Maisaar, Jaanus VR II/3 11.06.2008 Inglismaa Shipleys Bradfordi lähedal
52 Moks, August VR I/3 11.06.2008 Rootsi Stockholm 01.10.1971
53 Mänd, Oskar VR II/3 11.06.2008 Rootsi Stockholm 18.06.1968
54 Nerep, Elmar VR II/3 11.06.2008 Rootsi Stockholm 15.05.1987
55 Plaks, Johannes VR I/3, kaptenleitnant 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
56 Raag, Arthur (Artur Emil) VR II/3, leitnant 11.06.2008 Kanada Toronto
57 Reinvaldt, Edvin Leopold Rudolph VR II/3, kapten 11.06.2008 Rootsi Stockholm 24.10.1979
58 Rekk, Karl VR I/3, nooremleitnant 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid Connecticuti os. Danielson
59 Rieberg, Voldemar Viktor VR I/3, kindralmajor 11.06.2008 Saksamaa Baden-Baden
60 Roden, Johannes VR II/3, kaptenmajor 11.06.2008 Saksamaa Kiel, Westring 481A
61 Salza, Hermann Aleksander Eduard von VR I/3, kontradmiral 11.06.2008 Venemaa Moskva
62 Torma (Schmidt), August Johannes VR I/3, kapten 11.06.2008 Inglismaa London
63 Siliksaar, Jaan VR I/3 11.06.2008 Rootsi Stockholm 20.09.1969
64 Sirk, Artur (Arthur Johannes) VR II/3, nooremleitnant 11.06.2008 Soome Helsingi
65 Sisask, Peeter VR I/3, leitnant 11.06.2008 Rootsi Stockholm 01.12.1969
66 Tamm, Mihkel VR II/3 11.06.2008 Inglismaa Leicester
67 Taras, Johannes VR II/3 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. J. Lakewood
68 Tauts, Hans VR II/3 11.06.2008 Inglismaa Leicester
69 Tilk, Juhan (Johannes) VR II/3 11.06.2008 Austraalia Thirlmere
70 Traksmaa (Traksmann), August VR I/3 ja II/3, kindralmajor 11.06.2008 Venemaa Gorelnik
71 Tuurmaa (Tuurmann), Arno Georg VR II/3 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
72 Ustav, August VR II/3 11.06.2008 Inglismaa Shipleys Bradfordi lähedal
73 Valge, Nikolai VR II/3, kaptenmajor 11.06.2008 Kanada Toronto
74 Vaska, Jakob Michael VR I/3, kapten 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
75 Weeberg (Veeberg), August VR II/3 11.06.2008 Inglismaa Leicester
76 Vienberg, Rudolf VR I/3, leitnant 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
77 Hinnom, Arnold Johannes VR I/2, kolonelleitnant 11.06.2008 Ameerika Ühendriigid N. C. Chapel Hill
78 Berg, Ermes Friedrich krahv VR II/3 11.06.2008 Soome Helsingi 09.02.1949
79 Kalle (Kirp), Ferdinand Magnus VR II/3 17.08.2008 Rootsi Lidingö 19.07.1961
80 Keerdoja (Kerberg), Karl Robert VR I/3, kapten 17.08.2008 Rootsi Stockholm
81 Lukas, Albert, VR II/3, kaptenmajor 17.08.2008 Rootsi Sigtuna
82 Maasing, Richard VR I/3, kolonel 17.08.2008 Rootsi Stockholm
83 Miller, Hans VR II/3, kapten 17.08.2008 Rootsi Stockholm
84 Multer, Heinrich Eduard VR I/3, san.-kolonel 17.08.2008 Rootsi Stockholm
85 Ots, Jüri VR I/3, kapten 17.08.2008 Rootsi Enköping, Grillby 19.08.1972
86 Perli, Harald VR I/3, san.-kapten 17.08.2008 Rootsi Täby 25.09.1955
87 Reinwaldt, Ivar Gottfried Constantin VR II/3, nooremleitnant 17.08.2008 Rootsi Huddinge
88 Saulep, Eduard VR I/3, major 17.08.2008 Rootsi Huddinge
89 Söderholm, Johannes VR II/3 17.08.2008 Rootsi Södertälje 17.10.1978
90 Ristikivi, Karl 19.08.2008 Rootsi Stockholm
91 Aavik, Juhan, helilooja 19.08.2008 Rootsi Stockholm
92 Sydow, Lia von 19.08.2008 Rootsi Stockholm
93 Saareste, Andrus Kustas 19.08.2008 Rootsi Uppsala
94 Lüüs, Aadu, arstiteadlane, pediaater 19.08.2008 Rootsi Stockholm
95 Penno, Rudolf, poliitik 19.08.2008 Rootsi Stockholm
96 Raud, Märt, kirjanik 19.08.2008 Rootsi Stockholm
97 Tuulse, Armin, kunstiajaloolane 19.08.2008 Rootsi Stockholm
98 Veem, Konrad 20.08.2008 Rootsi Stockholm
99 Rajamaa, Helmi, kirjanik 20.08.2008 Rootsi Stockholm
100 Rajamaa, Herman, pedagoog 20.08.2008 Rootsi Stockholm
101 Poska-Grünthal, Vera, naisliikumise tegelane 20.08.2008 Rootsi Lidingö
102 Dido (Tido, Tiido), Andres 07.10.2008 Prantsusmaa Pariis 19.09.2001
103 Haljaspõld (1921. aastani Grünfeldt), Herbert 07.10.2008 Austraalia Sydney
104 Greiffenhagen, Otto Ferdinand August Moritz 08.10.2008 Saksamaa Hameln
105 Kalberg, Teodor (Theodor) VR I/3, kolonelleitnant 16.10.2008 Rootsi Norrköping
106 Berg, Victor A. (Viktor Aleksander), VR III/3 24.10.2008 Rootsi Derome
107 Jakobsen, Ludvig Karl VR I/3, kolonel 24.10.2008 Saksamaa Köln Pallenbergstraße 35 20.12.1961
108 Granfeldt-Karineem, Willem VR II/3, vanemleitnant 22.03.2009 Rootsi Norrköping
109 Angelus, Oskar Georg Rihard VR I/3, lipnik 22.03.2009 Rootsi Lund
110 Kirnmann, Evald Ottokar VR I/3, san.-vanemleitnant 22.03.2009 Rootsi Örebro 04.06.1949
111 Kubu, Heinrich August VR II/3, kapten 22.03.2009 Rootsi Kungälv 08.01.1980
112 Leisk, August VR II/3, major 22.03.2009 Rootsi Kalmar 06.07.1972
113 Leth (Leht), Gustav Hjalmar VR II/3 22.03.2009 Rootsi Skaraborg lään
114 Pruun, Joosep VR I/3, kaptenleitnant 22.03.2009 Rootsi Borås
115 Pärn, Jaan VR I/3, major 22.03.2009 Rootsi Svedala
116 Schönberg, August VR I/3, leitnant 22.03.2009 Rootsi Malmö
117 Simonsson (Simonson), Anton VR II/3 22.03.2009 Rootsi Kumla
118 Tiitus (Tiidus), Mihkel, VR I/3 22.03.2009 Rootsi Hudiksvall 04.09.1934
119 Alexander-Sinclair, Edwyn Sir VR I/1, Briti admiral 17.06.2009 Inglismaa Highland
120 Cowan, Walter Henry Sir VR I/1, Briti admiral 17.06.2009 Inglismaa Leamington Spa
121 Čakste, Janis VR III/1, Läti president 17.06.2009 Läti Riia
122 Christian X VR I/1, Taani kuningas 17.06.2009 Taani Roskilde
123 Ekström, Martin Eugen VR I/1 ja II/3, kolonelleitnant, Soome vabatahtlike juht 17.06.2009 Soome Vaasa
124 Gade, John VR I/1, mereväe-kapten, USA sõjaväeline ja dipl. esindaja Balti riikides 17.06.2009 Ameerika Ühendriigid New Yorki osar.
125 Gough, Hubert Sir VR I/1, Briti kindral 17.06.2009 Inglismaa London
126 Gudme, Iver de Hemmer VR I/2, kolonelleitnant, Taani vabatahtlike juht 17.06.2009 Taani
127 Gustav V VR III/1, Rootsi kuningas 17.06.2009 Rootsi Stockholm
128 Ivalo, Santeri VR I/1, Eesti Abistamise Peatoimkonna esimees 17.06.2009 Soome Helsingi
129 Kallio, Kyösti VR III/1 ja I/2, Soome peaminister 17.06.2009 Soome Oulu lään
130 Kettunen, Lauri Einari VR I/2 ja III/2, Soome vabatahtlike organiseerija 17.06.2009 Soome Helsingi
131 Louhivuori, Oskari Wilho VR I/1, Eesti Abistamise Peatoimkonna esimees 18.06.2009 Soome Helsingi
132 Lundborg, Einar VR II/3, kapten 18.06.2009 Rootsi Linköping
133 Millerand, Alexander VR III/1, Prantsuse president 18.06.2009 Prantsusmaa Pariis
134 Vesterinen, Emil VR I/3, Soome vabatahtlike organiseerija 18.06.2009 Soome Helsingi
135 Heino, Toivo Martin VR II/3 18.06.2009 Soome Helsingi
136 Päts, Konstantin VR I/1 ja III/1, president 19.06.2009 Eesti Tallinn 21.10.1990
137 Tõnisson, Jaan VR III/1, riigipea 19.06.2009 Eesti Tallinn
138 Strandman, Otto August VR III/1, riigipea 19.06.2009 Eesti Tallinn
139 Rei, August VR III/1, riigipea 19.06.2009 Eesti Tallinn 27.08.2006
140 Konik, Konstantin VR III/1 19.06.2009 Eesti Tallinn
141 Pitka, Johan VR I/1, kontradmiral 19.06.2009 Eesti
142 Poska, Jaan VR III/1, välisminister 19.06.2009 Eesti Tallinn 10.03.1920
143 Puskar, Viktor Hugo VR I/1, kolonel 19.06.2009 Eesti Tartu
144 Põdder, Ernst Johannes VR I/1, kindralmajor 19.06.2009 Eesti Tallinn
145 Raamot, Jaan VR III/1 19.06.2009 Eesti Tallinn
146 Reimann, Rudolf Johannes VR I/1, kindralmajor 19.06.2009 Eesti Tallinn
147 Tõnisson, Aleksander VR I/1, kindralmajor 19.06.2009 Eesti Tallinn
148 Vilms, Jüri VR III/1 19.06.2009 Eesti Viljandi mk 19.12.1920
149 Irv, Anton VR I/2, II/2 ja II/3, kapten 19.06.2009 Eesti Viljandi
150 Kuperjanov, Julius VR I/2, II/2 ja II/3, leitnant 19.06.2009 Eesti Tartu
151 Lossmann, Arthur Alexander VR I/2, san.-kindralmajor 19.06.2009 Eesti Tallinn 14.11.1998
152 Martna, Mihkel VR III/2 19.06.2009 Eesti Tallinn
153 Menning, Karl VR III/2 19.06.2009 Eesti Tartu
154 Pinding, Siegfried Theodor Leopold VR I/2, II/2, kolonel 19.06.2009 Eesti Tartu
155 Rink, Jaan VR I/2, kolonel 19.06.2009 Eesti Tallinn
156 Schmidt, Johann VR I/2, II/2 ja II/3, kolonelleitnant 19.06.2009 Eesti Viljandi
157 Seljamaa, Julius Friedrich VR III/2, välisminister 19.06.2009 Eesti Tallinn
158 Unt, Johan VR I/2 ja III/2, kindralmajor 19.06.2009 Eesti Tallinn
159 Virgo, Eduard VR III/2 19.06.2009 Eesti Tallinn
160 Ilmet (sünd. Bergmann), Salme VR II/3 19.06.2009 Eesti Valga mk
161 Sabolotny, Reinhold VR I/3 ja II/3, leitnant 19.06.2009 Eesti Ida-Viru mk
162 Tief, Otto VR II/3, kapten, valitsusjuht 19.06.2009 Eesti Tallinn
163 Kukk (sünd. Vares), Anna Marie (Vabadussõjas Ronk, Peeter) VR II/3 19.06.2009 Eesti Viljandi
164 Warma, Aleksander VR I/3, kaptenmajor, riigipea eksiilis 19.06.2009 Eesti Tallinn 25.08.2002
165 Õunapuu, Anton VR II/3, Eesti skautluse looja 19.06.2009 Eesti Pärnu mk
166 Adamson, Edgar VR II/3 19.06.2009 Ameerika Ühendriigid California osar.
167 Lipman, Johan Artur VR II/3, seersant 13.12.2009 Rootsi Malmö
168 Tilling (Telling), Hartvig VR II/3, nooremleitnant 13.12.2009 Rootsi Kumla 23.12.1980
169 Lepik (Leppik), August VR II/3 13.12.2009 Austraalia Sydney
170 Kaasik, Leonhard Karl VR II/3, leitnant 13.12.2009 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
171 Kask, Karl VR II/3, major 13.12.2009 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
172 Matson, Jaan VR II/3 28.06.2010 Ameerika Ühendriigid N. Y. Valhalla
173 Selter, Priidik VR II/3 06.10.2010 Inglismaa London 08.03.1950
174 Ivand, Karl VR II/3 08.12.2010 Kanada Toronto
175 Kass, Peeter VR II/3 08.12.2010 Kanada Toronto
176 Leius (Zolk), Kaarel (Karl) VR I/3, kapten 08.12.2010 Kanada Toronto
177 Tamme (Tamberg), Eugen VR II/3 08.12.2010 Kanada Toronto
178 Tomander, August VR I/3, kolonelleitnant 08.12.2010 Kanada Toronto
179 Päts, Voldemar VR III/2 08.12.2010 Kanada Montreal
180 Norman(n), Johannes Theodor VR II/3, kolonelleitnant 08.12.2010 Kanada Montreal
181 Paulus, Karl Aleksander VR II/3, kapten 08.12.2010 Kanada Montreal
182 Visman (Viismann), Harry Aleksander VR I/3, nooremleitnant 08.12.2010 Kanada Montreal
183 Paul, Johan(n), kolonel 08.12.2010 Kanada Montreal
184 Laas, Mihkel VR II/3 08.12.2010 Rootsi Olofström
185 Gebhardt, Benno Ferdinand Leo von VR I/3, vanemleitnant 24.11.2011 Saksamaa Mannheim
186 Kase, Johan Leonhard VR II/3, kapten 24.11.2011 Saksamaa Ludwigshafen
187 Sütt, Richard VR II/3, kapten 24.11.2011 Saksamaa Nürnberg
188 Gerretz, Paul VR I/3, mereväekapten 24.11.2011 Saksamaa München
189 Ignats, Ülo, Eesti Päevaleht (Stockholmis) peatoimetaja 09.12.2014 Rootsi Stockholm
190 Michelson, Anna, Lydia Koidula tütar 09.12.2014 Itaalia Firenze
191 Solames, Anton, kodu-uurija 17.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
192 Prantsusmaa Tundmatu Sõdur VRI/1 20.12.2014 Prantsusmaa Pariis
193 Wiedemann, Ferdinand Johann, keeleteadlane, akadeemik 20.12.2014 Venemaa Peterburg
194 Parrot, Georg Friedrich, Tartu Ülikooli rektor, akadeemik, füüsik 20.12.2014 Venemaa Peterburg
195 Fabergé, Agathon, juveliir 20.12.2014 Venemaa Peterburg
196 Gortšakov, Aleksandr, vürst, Venemaa välisminister 20.12.2014 Venemaa Püha Troitski Sergiuse Primorski klooster
197 Karell, Philipp Jakob, Venemaa tsaariperekonna ihuarst 20.12.2014 Venemaa Püha Troitski Sergiuse Primorski klooster
198 Stalinlike repressioonide ohvrid. 20.12.2014 Venemaa Leningradi oblast
199 Bellingshausen, Fabian Gottlieb von, admiral, maadeavastaja. 20.12.2014 Venemaa Kroonlinn
200 Michelson, Eduard, Lydia Koidula abikaasa 20.12.2014 Venemaa Kroonlinn
201 Task, Indrik, Eestist Venemaale väljarändaja 22.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
202 Saarva, Jakob, Eestist Venemaale väljarändaja 22.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
203 Tundmatute Eesti sõdurite vennaskalmistu 22.12.2014 Läti Mazsalaca, Põhja-Läti
204 Cederberg, Arno Rafael, Tartu Ülikooli professor 22.12.2014 Soome Helsingi
205 Eesti Vabadussõjas langenud Soome vabatahlike mälestusmärk 22.12.2014 Soome Helsingi
206 Pallaw, Linda, Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
207 Koger, Rozalia Ivanovna, Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
208 Janter, N. D., Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
209 Keerman, Sarlotte, Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
210 Task, August, Venemaale ümberasuja laps 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
211 Task, Ottu, Venemaale ümberasuja laps 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
212 Piller, Anna, Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapoli rajoon
213 Velikije Lukis Punaarmees 1942-1943 langenud Eesti sõdurite mälestusmärk 25.12.2014 Venemaa Pihkva oblast, Velikije Luki
214 Andreapolis maetud Punaarmees teeninud eestlased 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
215 Solba, Galina Fjodorovna, Venemaale ümberasujate järeltulija 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
216 Solba, Natalija Prokofjevna, Venemaale ümberasujate järeltulija 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
217 Tepo, Maria Danilovna, Venemaale ümberasunute järeltulija 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
218 Rihter, Olga Ernestovna, Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
219 Šults, Anna Jakovlevna, Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
220 Rihter, Anna Robertovna, Venemaale ümberasujate järeltulija 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
221 Tasso, Oskar Petrovitš, Venemaale ümberasujate järeltulija. 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
222 Kozlova, Erna Jakovlevna, Venemaale ümberasunute järeltulija. 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
223 Kattai, Minna Osipovna, Venemaale ümberasunute järeltulija. 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
224 Tennis, Emilia Osipovna, Venemaale ümberasunute järeltulija. 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
225 Sarova, Olga Fjodorovna 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
226 Task, Roza Aleksandrovna, Venemaale ümberasujate järeltulija. 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
227 Andrejeva, Eleanora Aleksandrovna, Venemaale ümberasujate järeltulija. 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
228 Tennis, Jakov Ivanovitš, Venemaale ümberasuja 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
229 Rozbaum, Aleksander Pavlovitš, Venemaale ümberasujate järeltulija 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Toropatsa küla
230 Seliksar, Pavel Aleksandrovitš, Venemaale ümberasujate järeltulija. 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Toropatsa küla
231 Kaurson, Eduard Karlovitš, Venemaale ümberasunute järeltulija 25.12.2014 Venemaa Pihkva oblast, Serjodka (Seredka)
232 Jakson, Valeri Kuzmitš, Venemaale ümberasujate järeltulija 25.12.2014 Venemaa Tveri oblast, Andreapol
233 Velikije Lukis Punaarmee koosseisus langenud sõdurite vennaskalmistu 26.12.2014 Venemaa Velikije Luki
234 Kotsar, Valter 26.12.2014 Rootsi Uppsala
235 Karneol, Arno 26.12.2014 Rootsi Stockholm 22.09.1958
236 Pärli, Edgar Friedrich, jur. kand. 26.12.2014 Rootsi Täby
237 Kriisa, Agu, jur. kand. 26.12.2014 Rootsi Stockholm
238 Kõpp, Johan, professor, rektor, piiskop 26.12.2014 Rootsi Stockholm
239 Mäelo, Helmi 26.12.2014 Rootsi Stockholm
240 Lüüs, Aadu, dr. med. 26.12.2014 Rootsi Stockholm
241 Raudsepp, Heino, kujur 26.12.2014 Rootsi Stockholm
242 Poska, Jüri Gabriel, preester 26.12.2014 Rootsi Stockholm
243 Kiisk, Harri, muusikateadlane 26.12.2014 Rootsi Stockholm
244 Aleksander (Paulus), metropoliit 26.12.2014 Rootsi Stockholm
245 Volkonski, Grigori, vürst 26.12.2014 Rootsi Stockholm
246 Poska, Jaan Jüri 26.12.2014 Rootsi Stockholm
247 Lattik, Jaan, kiriku- ja ühiskonnategelane 26.12.2014 Rootsi Stockholm
248 Kint, Tõnis, peaminister vabariigi presidendi ülesannetes 26.12.2014 Rootsi Stockholm
249 Raudvere, Nikolai Oskar, jur. kand. 26.12.2014 Rootsi Stockholm
250 Jõffert, Richard Johannes, peakonsul 27.12.2014 Rootsi Stockholm
251 Uustalu, Evald 27.12.2014 Rootsi Stockholm
252 Kaasik, Nikolai, dr. jur. professor. 27.12.2014 Rootsi Stockholm
253 Lutterus, Harald, laulja (bariton) 27.12.2014 Rootsi Stockholm
254 Maandi, Helmut, riigisekretär 27.12.2014 Rootsi Stockholm
255 Õun, Elmar, magister 27.12.2014 Rootsi Stockholm
256 Mälk, August 27.12.2014 Rootsi Stockholm
257 Adson, Artur 27.12.2014 Rootsi Stockholm
258 Under, Marie 27.12.2014 Rootsi Stockholm
259 Aavik, Johannes, dotsent 27.12.2014 Rootsi Stockholm
260 Lauri, Johannes Oskar, peapiiskop 27.12.2014 Rootsi Stockholm
261 Suits, Gustav, professor 27.12.2014 Rootsi Stockholm
262 Thauvon-Suits, Aino Emilia, mag. phil. 27.12.2014 Rootsi Stockholm
263 Laaman, Tatjana, dr. jur. 27.12.2014 Rootsi Stockholm
264 Vellner (Wellner), Harald 27.12.2014 Rootsi Stockholm
265 Ristikivi, Karl 27.12.2014 Rootsi Stockholm
266 Raud, Märt 27.12.2014 Rootsi Stockholm
267 Tuulse, Armin, dr. phil. kunstiajaloolane 27.12.2014 Rootsi Stockholm
268 Tubin, Eduard, helilooja 27.12.2014 Rootsi Stockholm
269 Simson, Karl (Kaarel) 27.12.2014 Rootsi Stockholm
270 Gailit, August 28.12.2014 Rootsi Örebro
271 Reiler, Johannes 28.12.2014 Rootsi Stockholm
272 Reiler, Helene 28.12.2014 Rootsi Stockholm
273 Tallmeister, Teodor, kirikutegelane 28.12.2014 Rootsi Stockholm
274 Allpere, Anu, tekstiilikunstnik 28.12.2014 Rootsi Stockholm
275 Soom, Arnold 28.12.2014 Rootsi Stockholm 25.10.1977
276 Suija, Heinrich 28.12.2014 Rootsi Stockholm
277 Jürisson, Jüri 28.12.2014 Rootsi Stockholm
278 Grünthal, Timotheus 28.12.2014 Rootsi Lidingö
279 Jaakson, Erich, professor, keemik 28.12.2014 Rootsi Stockholm
280 Uusma(a), Kaarel 28.12.2014 Rootsi Lidingö
281 Övel, Alide Emilie 28.12.2014 Rootsi Lidingö
282 Mere, Ain, kolonelleitnant 28.12.2014 Suurbritannia Leicester
283 Raid, Boris, kolonelleitnant 28.12.2014 Suurbritannia Leicester
284 Sarepera, Ernst 28.12.2014 Suurbritannia London
285 Taul, Jaak, praost 28.12.2014 Suurbritannia London
286 Hindo, Nigul, ülempreester 28.12.2014 Suurbritannia London
287 Helbemäe, Gert 28.12.2014 Suurbritannia London
288 Koort, Johannes, major 28.12.2014 Suurbritannia London
289 Pajo, Viktor, kapten 28.12.2014 Suurbritannia London
290 Fabricius, Ida Marie 28.12.2014 Suurbritannia London
291 Jaanson, Jaan 28.12.2014 Suurbritannia London
292 Raudva (Zupsmann), Oskar Alexander Julius 28.12.2014 Suurbritannia London
293 Tarn, Ernst 28.12.2014 Suurbritannia London
294 Laidva, Marie W. 28.12.2014 Suurbritannia London
295 Melk, Jaan 28.12.2014 Suurbritannia London
296 Kalmar, Edgar Emanuel 28.12.2014 Suurbritannia London
297 Raudla, Victor (Viktor), kapten 28.12.2014 Suurbritannia London
298 Pärnsalu, Otto 28.12.2014 Suurbritannia London
299 Pärnsalu-Kasemets, Erika 28.12.2014 Suurbritannia London
300 Kalmus, Johann 28.12.2014 Suurbritannia London
301 Bergman, August 28.12.2014 Suurbritannia London
302 Ever, Valter 28.12.2014 Rootsi Stockholm
303 Laaneorg (Taal), Leopold Johannes 28.12.2014 Rootsi Kumla
304 Kauri, Hans, dr. phil 28.12.2014 Rootsi Lund
305 Roos, Ervin, phil. dr. 28.12.2014 Rootsi Lund
306 Rannarootslaste mälestusmärk 29.05.2008 Rootsi Deromes Ås
307 Keskküla, Martin 29.05.2008 Rootsi Lund
308 Kesküla, Tatjana 29.05.2008 Rootsi Lund
309 Selter, Karl, minister 29.12.2014 Šveits Genf
310 Jaakson, Ernst 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid Valhalla
311 Pöhl, Hjalmar Fritjof 29.12.2014 Rootsi Lund
312 Kaiv, Johannes 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid Valhalla
313 Ots, Martin, praost 29.12.2014 Rootsi Lund
314 Simenson, Emilie 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid Valhalla
315 Kink, Niine 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid Valhalla
316 Pärl, Karl Voldemar 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid Valhalla
317 Kant, Edgar, dr. prof. rektor 29.12.2014 Rootsi Lund
318 Kõressaar, Victor 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid Valhalla
319 Kalling Kant, Leida, mag. phil. 29.12.2014 Rootsi Lund
320 Massakas, Aleksander 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
321 Tattar, Albert 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid New York
322 Riis, Sergius 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid New York, Staten Island
323 Kerson, Oskar 29.12.2014 Suurbritannia London
324 Schwalbe, Eduard Johannes, konsul 29.12.2014 Soome Helsingi
325 Ebrus, Nigul 29.12.2014 Ameerika Ühendriigid New York
326 Markus, Johannes Ernst 29.12.2014 Kanada Toronto
327 Toome, Voldemar 30.12.2014 Ameerika Ühendriigid Cherry Hill
328 Virks, Johannes 30.12.2014 Ameerika Ühendriigid North Kingstown
329 Laur, Ernst 30.12.2014 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
330 Taal, Valter 30.12.2014 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
331 Puhm, Oskar 30.12.2014 Kanada Toronto
332 Pärnoja, Karl 30.12.2014 Kanada Toronto
333 Kadak, Kaul Andrus 30.12.2014 Kanada Toronto
334 Roomann, Hugo 30.12.2014 Ameerika Ühendriigid Cincinnati
335 Leppik, Johan 30.12.2014 Rootsi Tutaryd
336 Pullerits, Johannes 30.12.2014 Ameerika Ühendriigid Aiken
337 Raidna, Eldor 30.12.2014 Rootsi Danderyd
338 Mägiste, Julius 31.12.2014 Rootsi Lund
339 Salu, Herbert, dr. phil., dotsent 31.12.2014 Rootsi Lund
340 Sang, Mihkel 31.12.2014 Rootsi Malmö
341 Lepik, Marie 31.12.2014 Rootsi Svedala
342 Schleswig-Holsteinis maetud eestlaste mälestusmärk 31.12.2014 Saksamaa Lüübek
343 Oja, Hugo 31.12.2014 Saksamaa Lüübek
344 Ahven, Kalju 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
345 Tens, Arnold 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
346 Neggo, Rein 31.12.2014 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
347 Oras, Ants 31.12.2014 Ameerika Ühendriigid Gainesville
348 Tuulemäe, Viktor 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
349 Saul, Vello 31.12.2014 Ameerika Ühendriigid San Rafael
350 Soovik, Mihkel 31.12.2014 Ameerika Ühendriigid Fort Wayne
351 Taba, Hilda 31.12.2014 Ameerika Ühendriigid Colma
352 Abel, Aleksander 31.12.2014 Ameerika Ühendriigid Manchester
353 Haan, Martin 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
354 Peegel, Albert 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
355 Varik, August 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
356 Reinwaldi, Hugo 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
357 Laiva, Stepan 31.12.2014 Saksamaa Schleswig
358 Medri, Edvard (Eduard) 31.12.2014 Rootsi Norrköping
359 Merilo, Rudo 31.12.2014 Rootsi Norrköping
360 Janson, Hans 31.12.2014 Rootsi Norrköping
361 Kaldma, Mihkel 31.12.2014 Rootsi Norrköping
362 Luup, Aleksander 31.12.2014 Rootsi Norrköping
363 Tõru, Jüri 31.12.2014 Rootsi Norrköping
364 Kaaman, Karl 31.12.2014 Rootsi Norrköping
365 Mets, Konstantin 31.12.2014 Rootsi Norrköping
366 Paivel, Joan 31.12.2014 Rootsi Norrköping
367 Kaldver, Rudolf 31.12.2014 Rootsi Norrköping
368 Lõugas, Aleksander 31.12.2014 Rootsi Norrköping
369 Soo, Aleksander (Alexander) 31.12.2014 Rootsi Norrköping
370 Ots, Robert 31.12.2014 Rootsi Norrköping
371 Tamm, Bernhard 31.12.2014 Rootsi Norrköping
372 Kask, Adolf 31.12.2014 Rootsi Norrköping
373 Laason, Vladimir 31.12.2014 Rootsi Norrköping
374 Paabo, Elmar 31.12.2014 Rootsi Norrköping
375 Valk, Bernhard 31.12.2014 Rootsi Norrköping
376 Tõnisso, August 31.12.2014 Rootsi Norrköping
377 Loogna, Erik 31.12.2014 Rootsi Norrköping
378 Rebane, Evald 31.12.2014 Rootsi Norrköping
379 Tuulik, Lembit 31.12.2014 Rootsi Norrköping
380 Mändmets, Karl Julius 31.12.2014 Rootsi Norrköping
381 Raud, Eduard 31.12.2014 Rootsi Norrköping
382 Kaiste, Johannes 31.12.2014 Rootsi Norrköping
383 Männikus, Johann 31.12.2014 Rootsi Norrköping
384 Randla (Bäärs), Heinrich Leonhard 31.12.2014 Rootsi Norrköping
385 Leppik, Armin Adalbert 31.12.2014 Rootsi Norrköping
386 Merits, Bernhard 31.12.2014 Rootsi Norrköping
387 Rand, Martin 31.12.2014 Rootsi Norrköping
388 Lugus, Mihkel 31.12.2014 Rootsi Norrköping
389 Padu, Sergei 31.12.2014 Rootsi Norrköping
390 Kopvillem, Jaan 11.02.2015 Rootsi Stockholm
391 Linkhorst, Axel 11.02.2015 Rootsi Stockholm
392 Pallo, Aleksander 11.02.2015 Rootsi Stockholm
393 Pullerits, Heinrich 11.02.2015 Saksamaa München
394 Ise, Rudolf Teodor 24.02.2015 Ameerika Ühendriigid Baltimore
395 Nukk, Karin 24.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
396 Kabe, Aino 24.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
397 Kabe, Herman Robert 24.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
398 Pastik, Oskar 24.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
399 Põllusaar, Andres 24.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
400 Tanner, Karl August 24.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
401 Kuus, Margarete 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
402 Naelapea, Yri 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
403 Unt, Johannes Alfred 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
404 Vitsut, Üllar 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
405 Padjus, Leo 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
406 Treiman, Alfred 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
407 Niilus, Leili 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
408 Niilus, Valter 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
409 Niggol, Helmi 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
410 Tombach, Harald 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
411 Ruus, Alfred 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
412 Jürgens, Otto 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
413 Jürgens, Leonida 25.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
414 Leoke, Peeter 27.02.2015 Ameerika Ühendriigid Los Angeles
415 Schlossmann, Karl 06.10.2016 Rootsi Sollentuna
416 Pukk, Otto Richard 09.10.2016 Rootsi Stokholm
417 Rebane, Johanna Marie 09.10.2016 Rootsi Stockholm
418 Tõnisson, Hildegard 09.10.2016 Rootsi Stockholm
419 Penno, Rudolf 09.10.2016 Rootsi Stockholm
420 Olak, Paul 09.10.2016 Rootsi Stockholm
421 Olak-Neggo, Gerda 09.10.2016 Rootsi Stockholm
422 Lepp, Artur 09.10.2016 Rootsi Stockholm
423 Põlde, Mikk 09.10.2016 Rootsi Stockholm
424 Hint, Virge 09.10.2016 Rootsi Stockholm
425 Sikkar, Johannes 10.10.2016 Rootsi Stockholm
426 Hain, Alfred 10.10.2016 Rootsi Stockholm
427 Kook, Karl 10.10.2016 Rootsi Stockholm
428 Meister, Heino 10.10.2016 Rootsi Stockholm
429 Kippar, Ants 10.10.2016 Rootsi Stockholm
430 Ojandi, Harald 10.10.2016 Rootsi Stockholm
431 Linnuste, Rudolf 10.10.2016 Rootsi Stockholm
432 Pähn, Ilja 10.10.2016 Rootsi Stockholm
433 Mänder, Johannes 10.10.2016 Rootsi Stockholm
434 Tarmet, Artur 10.10.2016 Rootsi Stockholm
435 Maurer, Alfred Erich 10.10.2016 Rootsi Stockholm
436 Raimond Kolk 28.12.2016 Rootsi Lidingö
437 Theodor Michael Künnapas 28.12.2016 Rootsi Stockholm
438 Rein Marandi 28.12.2016 Rootsi Uppsala
439 Olev Mikiver 28.12.2016 Rootsi Malmö
440 Aleksander Johannes Täheväli 28.12.2016 Rootsi Stockholm
441 Ao Vaks 28.12.2016 Rootsi Bollmora
442 Jüri Martna 28.12.2016 Rootsi Stockholm
443 Aleksander Terras 28.12.2016 Rootsi Stockholm
444 Kalju Valdmaa 28.12.2016 Rootsi Uppsala
445 Ago Vallas 28.12.2016 Rootsi Stockholm