Kõik kooskõlastused mälestistel tehtavate tööde kohta kantakse registrisse ja nendest saab siin ülevaate. Muinsuskaitseametiga tuleb kooskõlastada mälestise ja muinsuskaitsealal paikneva ehitise muinsuskaitse eritingimused, konserveerimise, restaureerimise ja remondi projektid ning mälestise ja muinsuskaitsealal paikneva kinnisasjaga seotud mulla- ja ehitustööde projektid.

Number Kooskõlastatud Liik Väljastaja
37531 04.05.2020 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
37530 04.05.2020 töödeteostamisearuanne Kunstipärandi nõunik, Janika Turu
28067 Kroonlühter, 19.saj (raudkarkass, stukk)
37529 04.05.2020 projektikooskõlastus Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
24002 Põltsamaa linnuse varemed vallikraaviga
9334 Linnuse kultuurkiht
37528 04.05.2020 projektikooskõlastus Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
5853 Põltsamaa kalmistu
37527 04.05.2020 kooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
37526 04.05.2020 projektikooskõlastus Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
37525 04.05.2020 projektikooskõlastus Ida- Virumaa nõunik, Kalle Merilai
13888 Kohtla-Järve õigeusu kirik, 1938
40 II Maailmasõjas hukkunute ja terroriohvrite ühishaud
37524 01.05.2020 uuringutearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2590 Asulakoht, II a-tuh eKr - 16. saj
37523 01.05.2020 uuringutearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
3015 All-linna kindlustused - linnamüür, tornid, väravaehitised, muldkindlustused, vallikraav, 13.-18.saj.
37522 01.05.2020 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Kunstipärandi nõunik, Janika Turu
22582 Ikoon "Nikolai Imetegija", 19.saj. I pool (tempera, puit, messing, hõbetatud, kullatud)
37521 01.05.2020 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Kunstipärandi nõunik, Janika Turu
185 Ikoon "Diöösis ja prohvetid", 19. saj. lõpp (tempera, puit)
37520 30.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
16707 Ait Pärnus Rüütli t 21
37519 30.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Hiiumaa nõunik, Katrin Koit
23574 Kärdla kirik
37518 30.04.2020 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
24250 Rotermanni leivavabriku fassaadid
24251 Rotermanni kontorihoone fassaadid
37517 30.04.2020 projektieelnekooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
8613 Noblessneri laevatehase elling, 1914-1915 (2 tugiraami 6 rööbasteega, liikuv sild, slipp alusraamiga, slipi muulid, masinaruum ajami ja ülekandemehhanismiga)
37516 30.04.2020 projektikooskõlastus Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
37515 30.04.2020 töödeteostamisearuanne TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
3040 Tallinna Oleviste gildi ja Mustpeade vennaskonna hooned, 14.saj., 15.saj., 16.-20.saj.
37514 30.04.2020 detailplaneering Hiiumaa nõunik, Katrin Koit
23435 Esimese ja Teise Maailmasõja Lehtma-Tahkuna raudteetamm kõrvalharudega
23496 Esimese Maailmasõja patarei varjendi varemed 1
23490 Esimese Maailmasõja patarei nr. 39 kahurialus 4
23499 Esimese Maailmasõja patarei kaevikuliinid
37513 30.04.2020 projektikooskõlastus TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
37512 30.04.2020 ekspertiisid TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
37511 30.04.2020 projektikooskõlastus Muinsuskaitseameti järelevalveosakonna juhataja, Peeter Nork
37510 29.04.2020 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
27015 Rebala muinsuskaitseala
37509 29.04.2020 trassikooskõlastus Valgamaa nõunik, Margis Sein
23194 Puka mõisa park ja allee
37508 29.04.2020 projektikooskõlastus Insener- nõunik, Üllar Alev
27011 Kuressaare vanalinna muinsuskaitseala
37507 29.04.2020 projektikooskõlastus Insener- nõunik, Üllar Alev
27011 Kuressaare vanalinna muinsuskaitseala
37506 29.04.2020 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
8129 Klubihoone (peahoone ja tiibhoone) Aia t 12, 1870. a-d
37505 29.04.2020 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
37504 29.04.2020 projektikooskõlastus Insener- nõunik, Üllar Alev
20876 Kuressaare sadama kaubaaidad
27011 Kuressaare vanalinna muinsuskaitseala
37503 29.04.2020 projektikooskõlastus Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
14706 Elamu Viljandis Lossi 11, 19. saj
37502 29.04.2020 detailplaneering Harjumaa nõunik, Heli Tomps
17477 Asulakoht
37501 28.04.2020 KOVehitusluba Harjumaa nõunik, Heli Tomps
27847 Ruila mõisa park
37500 28.04.2020 projektikooskõlastus Arheoloogianõunik, Anu Lillak
18312 Kalmistu
37499 28.04.2020 projektikooskõlastus Arheoloogianõunik, Anu Lillak
17452 Kivikalme
17453 Kivikalme
17469 Muistsed põllud
17471 Muistsed põllud
17527 Ohvriallikas "Proomu allikas"
17512 Asulakoht
37498 28.04.2020 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
14673 Tarvastu ordulinnuse varemed, 14.-15. saj
37497 28.04.2020 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti eeslinnade peaspetsialist, Kirsi-Merilin Luik
8750 Peeter Suure Merekindluse garnisoni üleajateenijate elamu Kopli t. 78, 1915. a.
37496 28.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Hiiumaa nõunik, Katrin Koit
22287 Käina kirikuaed
37495 28.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Hiiumaa nõunik, Katrin Koit
23525 Peetri tuulik
37494 28.04.2020 üldplaneering Ida- Virumaa nõunik, Kalle Merilai
37493 28.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Hiiumaa nõunik, Katrin Koit
23653 Lõuka tuulik
37492 28.04.2020 KOVehitusluba Harjumaa nõunik, Heli Tomps
2989 Viimsi mõisa park, 19.-20. saj
37491 28.04.2020 tööprojektikooskõlastus TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
37489 28.04.2020 kooskõlastus Lääne-Virumaa nõunik, Mirjam Abel
37488 28.04.2020 projektikooskõlastus Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
27108 Vabadussõja Aidu lahingu mälestusmärk
37487 27.04.2020 projektikooskõlastus Arheoloogianõunik, Anu Lillak
17625 Muistsed põllud
37486 27.04.2020 muinsuskaitseeritingimused Insener- nõunik, Üllar Alev
37485 27.04.2020 projektikooskõlastus Insener- nõunik, Üllar Alev
27280 Tiirimetsa palvemaja
37484 27.04.2020 projektikooskõlastus Tartumaa nõunik, Inga Raudvassar
13050 Asulakoht
37483 27.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Insener- nõunik, Üllar Alev
27280 Tiirimetsa palvemaja
37482 27.04.2020 projektikooskõlastus Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
5869 Torma ministeeriumikooli hoone
37481 27.04.2020 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Läänemaa nõunik, Kalli Pets
16413 Vitraažaken, 19.saj. (klaas, paber)
16414 Vitraažaken, 19.saj. (klaas, paber)
37480 27.04.2020 projektikooskõlastus TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
8490 Eestimaa Rüütelkonna hoone, 18. saj I pool, 1848. a
37479 27.04.2020 projektieelnekooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti eeslinnade peaspetsialist, Kirsi-Merilin Luik
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
37478 27.04.2020 projektikooskõlastus TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2596 Asulakoht, II a-tuh eKr-16. saj
2597 Võllamägi
37477 27.04.2020 uuringutearuanne Hiiumaa nõunik, Katrin Koit
23470 Reigi pastoraadi peahoone
37476 27.04.2020 restaureerimiskontseptsioonid Hiiumaa nõunik, Katrin Koit
23570 Sadama laohoone 2
37475 27.04.2020 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
37474 27.04.2020 projektikooskõlastus Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
27036 Tamula II asulakoht (keskmine kiviaeg ja noorem rauaaeg)
37473 27.04.2020 projektikooskõlastus Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
11082 Kääbas
11083 Kääbas
11345 Kääbas
11346 Kääbas
11347 Kääbas
37472 27.04.2020 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Romeo Metsallik
27428 Asulakoht
37471 27.04.2020 projektikooskõlastus Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
13602 Kalmistu
13601 Asulakoht
37470 24.04.2020 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
18938 Asulakoht
37469 24.04.2020 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
11519 Linnus
37468 24.04.2020 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
16707 Ait Pärnus Rüütli t 21
11793 Asulakoht
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
37467 24.04.2020 projektikooskõlastus Arheoloogianõunik, Anu Lillak
18934 Asulakoht
37466 24.04.2020 muinsuskaitseeritingimused Valgamaa nõunik, Margis Sein
23251 Sangaste mõisa aednikumaja
23252 Sangaste mõisa aedniku tööriistakuur
37465 28.04.2020 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
37464 24.04.2020 kooskõlastus Lääne-Virumaa nõunik, Mirjam Abel
10355 Asulakoht
37463 24.04.2020 projektikooskõlastus Järvamaa nõunik, Karen Klandorf
15126 Kirna mõisa peahoone
37462 24.04.2020 projektikooskõlastus Valgamaa nõunik, Margis Sein
37461 24.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Läänemaa nõunik, Kalli Pets
15610 Suuremõisa mõisa piirdemüürid
37460 24.04.2020 kooskõlastus Saaremaa nõunik, Keidi Saks
27011 Kuressaare vanalinna muinsuskaitseala
37459 23.04.2020 projektikooskõlastus TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
8258 Pangahoone Wismari t. 7, 1869, 1914
37458 23.04.2020 projektikooskõlastus Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
37457 23.04.2020 projektikooskõlastus Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
37456 23.04.2020 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
37455 23.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
14541 Kolga-Jaani õigeusu kirik, 1871.-1873. a
37454 23.04.2020 kooskõlastus Saaremaa nõunik, Keidi Saks
4126 Karja kirikuaed
37453 23.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Järvamaa nõunik, Karen Klandorf
14974 Kurisoo mõisa park
37452 23.04.2020 projektikooskõlastus Valgamaa nõunik, Margis Sein
13179 Kalmistu
37451 23.04.2020 kooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
37450 23.04.2020 trassikooskõlastus Saaremaa nõunik, Keidi Saks
20869 Kuressaare linnuse bastionid, raveliinid ja vallikraav
37449 22.04.2020 projektikooskõlastus Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
23903 Kuremaa mõisa park
37448 22.04.2020 töödeteostamisearuanne TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
1197 Tallinna Raeapteek, 14.-20.saj.
37447 22.04.2020 projektikooskõlastus TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
3014 Elamu Rahukohtu 4 hooviansambliga, 17.-20.saj.
37446 22.04.2020 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
37445 22.04.2020 hooldusjuhend,tegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
1069 Eesti Panga vanem hoone, 1909. a., kus 24. veebruaril 1918.a . kuulutati välja Eesti Vabariik
37444 22.04.2020 uuringutearuanne Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
8212 Elamu Raua t 33, 1935. a
37443 22.04.2020 muinsuskaitseeritingimused Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
2598 Asulakoht, 13.-16. saj
8489 Koolihoone Kevade t. 8, 1940. a.
37442 22.04.2020 uuringutearuanne Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
37441 22.04.2020 uuringutearuanne Tallinna Linnaplaneerimise Ameti eeslinnade peaspetsialist, Kirsi-Merilin Luik
8750 Peeter Suure Merekindluse garnisoni üleajateenijate elamu Kopli t. 78, 1915. a.
37440 22.04.2020 detailplaneering Arheoloogianõunik, Anu Lillak
18899 Kultusekivi
18889 Asulakoht
37439 22.04.2020 projektikooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
37438 22.04.2020 kooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
37437 22.04.2020 projektikooskõlastus Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
37436 21.04.2020 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
37435 21.04.2020 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
37434 21.04.2020 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
37433 21.04.2020 tööprojektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
27015 Rebala muinsuskaitseala
37432 21.04.2020 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
37431 21.04.2020 uuringutearuanne Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe