Kõik kooskõlastused mälestistel tehtavate tööde kohta kantakse registrisse ja nendest saab siin ülevaate. Muinsuskaitseametiga tuleb kooskõlastada mälestise ja muinsuskaitsealal paikneva ehitise muinsuskaitse eritingimused, konserveerimise, restaureerimise ja remondi projektid ning mälestise ja muinsuskaitsealal paikneva kinnisasjaga seotud mulla- ja ehitustööde projektid.

Number Kooskõlastatud Liik Väljastaja
34984 30.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
4321 Tartu Maarja kalmistu
34983 30.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2628 Asulakoht, 13. - 16. saj
34982 30.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
4341 Ado Reinvaldi (1847-1922) haud
34981 30.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
4359 Friedrich Robert Faehlmanni (1798-1850) haud
34980 30.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik-arheoloog, Helena Kaldre
17826 Asulakoht
34979 30.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2592 Asulakoht, I a- tuh. e.Kr.
34978 30.04.2019 detailplaneering TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2611 Asulakoht, I a- tuh. - II a- tuh. algus
34977 30.04.2019 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne Raplamaa nõunik, Mikk Mutso
15222 Lelle õigeusu kirik
34976 30.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik-arheoloog, Helena Kaldre
18615 Asulakoht
34975 30.04.2019 detailplaneering Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
2611 Asulakoht, I a- tuh. - II a- tuh. algus
34974 29.04.2019 detailplaneering Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
24013 Uue-Põltsamaa mõisa park
24012 Uue-Põltsamaa mõisa peahoone
24015 Uue-Põltsamaa mõisa kuivati
34973 29.04.2019 projektikooskõlastus Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
5833 Kurista mõisa kalmistu ja kabeli varemed
34972 29.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
8171 Laevastiku Ohvitseride Maja, 1954. a.
34971 29.04.2019 projektikooskõlastus muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34970 29.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
4318 Tartu Peetri kalmistu
34969 29.04.2019 töödeteostamisearuanne Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja, Linda Lainvoo
126 Altar ja altariaed, 19. saj. lõpp (puit (mänd), tisleritöö, aaderdatud, õlivärv)
21974 Altarimaal "Kolgata", A.Vihvelin, 1921 (õli, lõuend)
21973 Altarimaal "Kristus Ketsemani aias", A.Vihvelin, 1921 (õli, lõuend)
7080 Tartu Peetri kirik, 1882-1884. a
34968 29.04.2019 muinsuskaitseeritingimused muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
8164 Keemilise puhastuse ja värvimistööstuse hoone Maakri t. 23, 20. saj. algus
2594 Asulakoht, 13. - 16. saj.
34967 27.05.2019 muinsuskaitseeritingimused Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
8164 Keemilise puhastuse ja värvimistööstuse hoone Maakri t. 23, 20. saj. algus
2594 Asulakoht, 13. - 16. saj.
34966 29.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Ehituspärandi nõunik, Merle Kinks
8164 Keemilise puhastuse ja värvimistööstuse hoone Maakri t. 23, 20. saj. algus
34965 30.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
1246 Katoliku Peeter-Pauli kirik
34964 29.04.2019 haljastusprojektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Urve Arukaevu
22250 Kadrioru park
34963 29.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
27015 Rebala muinsuskaitseala
34962 29.04.2019 tööprojektikooskõlastus TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
8730 Äriruumidega elamu Hariduse t. 13, 1938. a.
34961 28.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Lääne-Virumaa nõunik- maastikuarhitekt, Raili Uustalu
34960 30.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
18294 Kivikalme "Hundikangur"
34959 27.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
11791 Asulakoht
34958 27.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34957 26.04.2019 uuringutearuanne Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
9227 Asulakoht
34956 26.04.2019 uuringutearuanne Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
9072 Asulakoht
34955 26.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34954 26.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
24012 Uue-Põltsamaa mõisa peahoone
34953 26.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Raplamaa nõunik, Mikk Mutso
15189 Maidla mõisa tall
34952 26.04.2019 projektikooskõlastus Insener- nõunik, Üllar Alev
20915 Koguva küla planeering kiviaedade, haljastuse ja teedega
34951 26.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
16603 Audru mõisa valitsejamaja
16604 Audru mõisa park
34950 25.04.2019 projektikooskõlastus Lääne-Virumaa nõunik- maastikuarhitekt, Raili Uustalu
30404 Tapa raudteejaama peahoone
34949 25.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
9227 Asulakoht
34948 25.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27010 Viljandi vanalinna muinsuskaitseala
34947 25.04.2019 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
27512 A. Weizenbergi 28, Kadrioru lossi köögihoone
34946 25.04.2019 kooskõlastus Lääne-Virumaa nõunik, Mirjam Abel
34945 25.04.2019 detailplaneering Harjumaa nõunik, Heli Tomps
2962 Saue mõisa park, 18.-20.saj.
34944 25.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
24250 Rotermanni leivavabriku fassaadid
34943 25.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
24250 Rotermanni leivavabriku fassaadid
34942 25.04.2019 detailplaneering Lääne-Virumaa nõunik, Mirjam Abel
10231 Asulakoht
34940 25.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
34939 25.04.2019 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
34938 25.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
34937 25.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
34936 25.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
5853 Põltsamaa kalmistu
34935 24.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34934 24.04.2019 projektikooskõlastus,muinsuskaitseeritingimused Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34933 24.04.2019 detailplaneering Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34932 24.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Lääne-Virumaa nõunik, Mirjam Abel
15740 Rakvere linnuse varemed vallikraaviga
34931 24.04.2019 projektikooskõlastus Saaremaa nõunik, Keidi Saks
27299 Orissaare keskväljak ja Pärna tn puiestee
27352 Orissaare Kultuurimaja Kuivastu mnt 37 maht ja fassaadid
27353 Haldushoone Kuivastu mnt 35 maht ja fassaadid
4142 II maailmasõjas hukkunute ühishaud
34930 24.04.2019 uurimistöödeprogramm,konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
1290 Kappaltar, B. Notke, 1483 (puit, polükroomia, õli, tempera)
34929 24.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
11792 Asulakoht
34928 24.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
11792 Asulakoht
34927 24.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
14567 Olustvere mõisa valitsejamaja, 19.-20. saj
34926 24.04.2019 tööprojektikooskõlastus Valgamaa nõunik, Margis Sein
23079 Helme mõisa park
34925 24.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34924 24.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
7003 Puitelamu Tartus Kastani 21, 1901-1907.a.
34923 24.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
7001 Puitelamu Tartus Kastani 17, 1901-1907.a.
34922 23.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
16683 Koolihoone Pärnus Kooli t. 13
34921 23.04.2019 uuringutegevuskava Raplamaa nõunik, Mikk Mutso
15175 Järlepa mõisa peahoone
34920 23.04.2019 kooskõlastus Saaremaa nõunik, Keidi Saks
4116 Kärla kalmistu
4118 Mõnnuste kalmistu
34919 23.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja, Linda Lainvoo
410 Orel, Kriisade töö, 1906 (prospekt: puit, tisleritöö, lõigatud, õlivärv)
34918 23.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja, Linda Lainvoo
3254 Harmoonium,Schiedmeyeri vabrik, Stuttgart, 19/20.saj. (puit, messing)
34917 22.04.2019 kooskõlastus Raplamaa nõunik, Mikk Mutso
15334 Kuusiku mõisa tärklisevabrik
34916 22.04.2019 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne Harjumaa nõunik, Ly Renter
27015 Rebala muinsuskaitseala
34915 22.04.2019 projektikooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
34914 03.05.2019 muinsuskaitseeritingimused Läänemaa nõunik, Kalli Pets
34913 22.04.2019 projektikooskõlastus,muinsuskaitseeritingimused Insener- nõunik, Üllar Alev
20816 Sikassaare mõisa peahoone
20819 Sikassaare mõisa park
20817 Sikassaare mõisa lõvifiguur 1
20818 Sikassaare mõisa lõvifiguur 2
34912 22.04.2019 töödeteostamisearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
1295 Maal «Püha Kristoforus», 17. saj. II pool (õli, lõuend)
34911 22.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2591 Asulakoht, II a- tuh. e.Kr.
34910 22.04.2019 muinsuskaitseeritingimused muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34909 22.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
6992 Puitelamu Tartus Tiigi 5, 19. saj
6993 A. v Oettingeni elamu Tartus Tiigi 11, 1879.-1880. a
34908 18.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Lääne-Virumaa nõunik- maastikuarhitekt, Raili Uustalu
5805 Viru-Jaagupi Noorsoo Kasvatuse Seltsi kooli hoone
34907 18.04.2019 tööprojektikooskõlastus Allveearheoloogia nõunik, Maili Roio
34906 18.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34905 18.04.2019 projektikooskõlastus Põlvamaa nõunik, Anu Lepp
13538 Kalmistu
13539 Ohvrikivi "Jaanikivi"
34904 18.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
1190 Pärnamäe kalmistu
34903 18.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
1097 Tallinna Oleviste kirik, 13.-19.saj.
34902 18.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
34901 18.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27006 Tartu vanalinna muinsuskaitseala
6893 Kliinikuhoone (hilisem kohtuhoone), 1806.-1841. a
34900 17.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Põlvamaa nõunik, Anu Lepp
23784 Partsi mõisa peahoone
34899 17.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34898 17.04.2019 trassikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
27831 Elamu Pärnus
34897 17.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34896 17.04.2019 uuringutearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2596 Asulakoht, II a-tuh eKr-16. saj
34895 17.04.2019 töödeteostamisearuanne Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja, Linda Lainvoo
3541 Kroonlühter kümne tulega, 17.saj. (pronks)
34894 17.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja, Linda Lainvoo
3540 Kroonlühter neljateistkümne tulega, 1651 (pronks)
34893 16.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
14673 Tarvastu ordulinnuse varemed, 14.-15. saj
34892 16.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
7041 Puitelamu Tartus Lepiku 3, 1907.-1914. a
34891 16.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
8220 Elamu Salme t 21, 1930. a
34890 16.04.2019 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
27043 Elamugrupi Viiralti 3-9/Gonsiori 14 tänavapoolsed fassaadid
34889 16.04.2019 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
8601 Noblessneri laevatehase laevasüsteemide tsehh, 1914-1915
2628 Asulakoht, 13. - 16. saj
34888 15.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27010 Viljandi vanalinna muinsuskaitseala
34887 16.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34886 15.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
16778 Sindi õigeusu kirik
34885 15.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
15426 Karuse kirikuaia kabel
34884 15.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
6896 Elamu Tartus Raekoja pl 1/ Ülikooli 7, 18.-19. saj