Kõik kooskõlastused mälestistel tehtavate tööde kohta kantakse registrisse ja nendest saab siin ülevaate. Muinsuskaitseametiga tuleb kooskõlastada mälestise ja muinsuskaitsealal paikneva ehitise muinsuskaitse eritingimused, konserveerimise, restaureerimise ja remondi projektid ning mälestise ja muinsuskaitsealal paikneva kinnisasjaga seotud mulla- ja ehitustööde projektid.

Number Kooskõlastatud Liik Väljastaja
34890 16.04.2019 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
27043 Elamugrupi Viiralti 3-9/Gonsiori 14 tänavapoolsed fassaadid
34889 16.04.2019 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
8601 Noblessneri laevatehase laevasüsteemide tsehh, 1914-1915
2628 Asulakoht, 13. - 16. saj
34888 15.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27010 Viljandi vanalinna muinsuskaitseala
34887 16.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34886 15.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
16778 Sindi õigeusu kirik
34885 15.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
15426 Karuse kirikuaia kabel
34884 15.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tartu Linnavalitsus, Egle Tamm
6896 Elamu Tartus Raekoja pl 1/ Ülikooli 7, 18.-19. saj
34883 15.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik-arheoloog, Helena Kaldre
18018 Asulakoht
34882 15.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34881 15.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27831 Elamu Pärnus
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34880 15.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
8215 Elamu Roosikrantsi t. 15, 1912. a.
34879 15.04.2019 projektikooskõlastus Lääne-Virumaa nõunik- maastikuarhitekt, Raili Uustalu
15791 Moe mõisa viinavabrik
34878 15.04.2019 projektikooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
34877 15.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Järvamaa nõunik, Karen Klandorf
15007 Koeru kirik
17198 Seinamaalide fragmendid, 13.-18.saj. (secco)
34876 15.04.2019 projektikooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
34875 15.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
11792 Asulakoht
34874 15.04.2019 trassikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
11792 Asulakoht
34873 15.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Pärnumaa nõunik, Nele Rent
8323 Maja, kus alates 1850-ndatest aastatest kuni 1895. aastani asus trükikoda
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34872 15.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34871 13.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34870 13.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34869 12.04.2019 projektikooskõlastus Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
27008 Võru vanalinna muinsuskaitseala
34868 12.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2598 Asulakoht, 13.-16. saj
34867 12.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsuse Kultuuriväärtuste teenistus kultuuriväärtuste vanemspetsialist, Brita Karin Arnover
4323 Tartu Sõjaväekalmistu
34866 12.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsuse Kultuuriväärtuste teenistus kultuuriväärtuste vanemspetsialist, Brita Karin Arnover
4323 Tartu Sõjaväekalmistu
34865 12.04.2019 projektikooskõlastus Tartu Linnavalitsuse Kultuuriväärtuste teenistus kultuuriväärtuste vanemspetsialist, Brita Karin Arnover
4323 Tartu Sõjaväekalmistu
34864 23.04.2019 uuringutearuanne Harjumaa nõunik, Heli Tomps
2924 Padise mõisa valitsejamaja, 19.-20.saj.
34863 11.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
3101 Elamu Vene t.12 hooviansambliga, 15.-20.saj.
34862 11.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
18976 Asulakoht
34861 11.04.2019 uuringutearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34860 11.04.2019 seisukohttaotluselevõieskiisile Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet, muinsuskaitse vaneminspektor, Madis Tuuder
27276 Asulakoht
34859 11.04.2019 uuringutearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2596 Asulakoht, II a-tuh eKr-16. saj
2593 Asulakoht, I a- tuh. II pool - 16. saj.
34858 11.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
13642 Linnus
13641 Asulakoht
34857 11.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tartumaa nõunik, Inga Raudvassar
23148 Hellenurme mõisa park ja allee
34856 11.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tartumaa nõunik, Inga Raudvassar
23161 Palupera mõisa park
34855 11.04.2019 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
34854 11.04.2019 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
8625 Tselluloosi- ja paberivabriku peakontor, 1915. a.
34853 11.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik-arheoloog, Helena Kaldre
18789 Kivikalme
18797 Kultusekivi
34852 11.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27006 Tartu vanalinna muinsuskaitseala
34851 11.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27012 Rakvere vanalinna muinsuskaitseala
15740 Rakvere linnuse varemed vallikraaviga
34850 11.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27012 Rakvere vanalinna muinsuskaitseala
34849 10.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
11992 Asulakoht
34848 10.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
17879 Asulakoht
34847 10.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
18889 Asulakoht
34846 10.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
17587 Kivikalme
34845 10.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
11811 Asulakoht
34844 10.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
11792 Asulakoht
34843 10.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
11792 Asulakoht
34842 10.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
34840 22.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Ly Renter
34839 10.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34838 10.04.2019 uuringutegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34837 10.04.2019 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34836 10.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
3079 Elamu hooviansambliga Sauna 6
34835 10.04.2019 projektikooskõlastus Valgamaa nõunik, Margis Sein
4486 Otepää kihelkonnakooli hoone
34834 25.03.2019 uuringutearuanne Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
8676 Elamu Tartu mnt. 28, 1957. a.
34833 13.03.2019 uurimistöödeprogramm Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
8676 Elamu Tartu mnt. 28, 1957. a.
34832 09.04.2019 muinsuskaitseeritingimused muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
8127 Elamu A.Weizenbergi t. 14, 1913. a.
34831 09.04.2019 ekspertiisid Kunstipärandi valdkonna juht - osakonnajuhataja, Linda Lainvoo
15647 Haljala kirik
34830 09.04.2019 projektikooskõlastus TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34829 09.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
3015 All-linna kindlustused - linnamüür, tornid, väravaehitised, muldkindlustused, vallikraav, 13.-18.saj.
34828 09.04.2019 projektikooskõlastus TLPA muinsuskaitse osakonna arheoloog, Ragnar Nurk
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34827 09.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
3099 Elamu Vene t.6 hooviansambliga, 14.-20.saj.
34826 09.04.2019 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34825 09.04.2019 projektikooskõlastus TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
1097 Tallinna Oleviste kirik, 13.-19.saj.
34824 09.04.2019 projektikooskõlastus muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
30194 Laevavrakk
34823 09.04.2019 projektikooskõlastus Jõgevamaa nõunik, Ville Tamm
5835 Mustvee ministeeriumikooli hoone
34822 08.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Helle-Triin Hansumäe
34821 08.04.2019 töödeteostamisearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
1904 Ikoon «Sixtuse Jumalaema», 1840. aastad (Rafaeli järgi) (puit, õli; hõbekate kullatud nimbustega)
34820 08.04.2019 projektikooskõlastus Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
27183 Vabadussõja mälestussammas
34819 08.04.2019 töödeteostamisearuanne TLPA muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Eero Kangor
1248 Tallinna Nikolai kirik, 1820-1827.a.
1887 Ikoon «Evangelist Matteus», 1685-1686 (puit, tempera)
1888 Ikoon «Evangelist Markus», 1685-1686 (puit, tempera)
1889 Ikoon «Kristus Kõigevalitseja», 17/18. saj. (puit, tempera)
1890 Ikoon «Apostel Andreas», 1685- 1686 (puit, tempera)
1891 Ikoon «Apostel Jaakobus», 1685- 1686 (puit, tempera)
1893 Ikoon «Prohvet (Esipreester) Aaron», 1685- 1686 (puit, tempera)
1892 Ikoon «Prohvet Taaniel», 1685- 1686 (puit, tempera)
1894 Ikoon «Kristus ohvrikarikas, ümbritsetud tsaari ja tema pereliikmete nimepühakutega (Liturgia)», 18. saj. (puit, tempera)
1895 Ikoon «Prohvet Eliisa», 1685- 1686 (puit, tempera)
1896 Ikoon «Prohvet Saamuel», 1685- 1686 (puit, tempera)
34818 08.04.2019 uuringutegevuskava Viljandi Linnavalitsus, Monika Vestman
27010 Viljandi vanalinna muinsuskaitseala
34817 05.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
1238 Siselinna kalmistu
34816 05.04.2019 trassikooskõlastus Läänemaa nõunik, Kalli Pets
34815 05.04.2019 uuringutearuanne Allveearheoloogia nõunik, Maili Roio
27886 Laevavrakk "Tver"
30194 Laevavrakk
34814 05.04.2019 muinsuskaitseeritingimused TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
3046 Elamu Pikk t.44, 15.-19.saj.
34813 05.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik, Heli Tomps
9495 Pakri vana tuletorn, 1760-1808
34812 05.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Tartumaa nõunik, Inga Raudvassar
23150 Hellenurme mõisa käsiait
34811 04.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
16851 Pootsi-Kõpu õigeusu kirik
34810 04.04.2019 erialaspetsialistijärelevalve aruanne Pärnumaa nõunik, Nele Rent
16866 Paatsalu mõisa kuivati
34809 04.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Pärnumaa nõunik, Nele Rent
8352 Kurgja talu, kus aastail 1874-1882 elas Carl Robert Jakobson
34808 04.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34807 04.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
1089 Elamu ja Eestimaa Kirjanduse Ühingu ja Eestimaa Provintsiaalmuuseumi hoone
34806 04.04.2019 konserveerimis- võirestaureerimistöödetegevuskava TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
1089 Elamu ja Eestimaa Kirjanduse Ühingu ja Eestimaa Provintsiaalmuuseumi hoone
34805 04.04.2019 projektikooskõlastus Võrumaa nõunik, Tiina Pettai
34804 04.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27007 Pärnu vanalinna ja kuurordi muinsuskaitseala
34803 04.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Pärnumaa nõunik, Nele Rent
15477 Lihula mõisa peahoone
34802 04.04.2019 projektikooskõlastus Harjumaa nõunik-arheoloog, Helena Kaldre
18889 Asulakoht
34801 04.04.2019 projektikooskõlastus Pärnumaa nõunik, Nele Rent
15477 Lihula mõisa peahoone
34800 04.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Pärnumaa nõunik, Nele Rent
27014 Lihula vanima asustuse muinsuskaitseala
34799 04.04.2019 muinsuskaitselisejärelevalve aruanne TLPA juhtivspetsialist, Henry Kuningas
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34798 04.04.2019 projektieelnekooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34797 04.04.2019 muinsuskaitseeritingimused Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34796 04.04.2019 projektieelnekooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
2589 Tallinna vanalinn, I-II a-tuh - muinsuskaitseala
34795 04.04.2019 uuringutegevuskava Arheoloogiapärandi valdkonna juht, Ulla Kadakas
27012 Rakvere vanalinna muinsuskaitseala
34794 04.04.2019 projektieelnekooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna juhataja, Boris Dubovik
8490 Eestimaa Rüütelkonna hoone, 18. saj. I pool, 1848. a.
34793 03.04.2019 detailplaneering Viljandimaa nõunik, Anne Kivi
14650 Lahmuse mõisa peahoone, 19. saj I pool
14651 Lahmuse mõisa park, 19. saj
34792 03.04.2019 projektikooskõlastus Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna peaspetsialist, Diana Haapsal
8750 Peeter Suure Merekindluse garnisoni üleajateenijate elamu Kopli t. 78, 1915. a.
34791 03.04.2019 hooldusjuhend,tegevuskava Järvamaa nõunik, Karen Klandorf
15255 Käru mõisa park
34790 03.04.2019 tööprojektikooskõlastus muinsuskaitse osakonna eeslinnade peaspetsialist, Marleen Mihkelson
8246 Elamu Vaarika t. 6/ Maasika 8, 1931-1932